KARRIER

A következő pozíciókba keresünk kollégát:

ONLINE OPERÁTOR, VEVŐSZOLGÁLATOS

Mik lesznek a feladataid?

Webes értékesítési felületek nyomon követése, kezelése.

Csomagküldő webáruház adminisztráció.

Telefonos ügyfélszolgálat, vevői rendelések rögzítése, szaktanácsadás.

Csomag összekészítés.

Mit várunk tőled?

Felhasználói szintű Excel ismeret.

Alapszintű számítógépes / Windows ismeret.

Jó kommunikációs képesség.

Előnynek számít:

Mezőgazdasági szakirányú végzettség, állattartásban szerzett tapasztalat.

Webáruház üzemeltetésben szerzett tapasztalat.

Idegennyelv tudás.

Grafikai ismeretek.

Amit kínálunk:

Határozatlan idejű munkaszerződés egy dinamikusan növekvő vállalatnál.

Fiatal, lendületes csapat.

Kiszámítható munkarend, kulturált munkakörnyezet.

Versenyképes, fejlődő bérezés.

Küldd el fényképes önéletrajzodat az info@farmzona.hu email címre!